Trendy płytek do łazienki

Rok 2020 przyniósł nowe trendy. Uproszczone kształty i obfitość drewna jako materiału zapewniają optyczne odprężenie i emanację seryny dla otwartej koncepcji łazienki. Pomysł wprowadzenia aranżacji łazienki wśród reszty domowej aranżacji (nie ukrytej już w najciemniejszym kącie) jest bardzo modny i dostarcza wielu kreatywnych rozwiązań i przykładów.

Połączenia również są w modzie.

Płytki do salonu w Poznaniu łączą się z innymi materiałami. Przykładowo, marmur daje dramatyczny kontrast dominującemu drewnu, a połączenie obu materiałów tworzy czystą i elegancką kompozycję dekoracyjną. Warstwy różnic, nie tylko wizualne, ale również dotykowe i zmysłowe, dostarczają wrażeń, które wzbogacają cel wystroju łazienki. Łącząc dębowy parkiet i dębowe drzwi przesuwne w jednej płaszczyźnie z otaczającą je powierzchnią z szarymi i beżowymi uderzeniami w kremowo białym marmurze, projektant uzyskał elegancki i spokojny wyraz.

Cegła i płytka- miks doskonały

Łącząc ceglaną konstrukcję przypominającą tajemnicze przejścia komnatowe z przezroczystą kopułą, która pozwala na wejście naturalnego światła, dosłownie otwierając architekturę na powracający rytm dnia i nocy, projektanci stworzyli bogate i modne doświadczenie przestrzeni łazienki.

Zestawienie bogatej ekspresji dotykowej zakrzywionych struktur ceglanych z prostymi liniami monolitycznych kształtek jest bardzo ujmującym akcentem wzorniczym. Więcej ciekawych kompozycji i oferta płytek na stronie.

  Jak działa internetowy kantor?

Możesz również polubić…