Toner do drukarki Brother dcp l2532dw

Toner Brother Dcp L2532dw został zaprojektowany z myślą o zapewnieniu najwyższej jakości druku. Te wkłady są odpowiednie do drukarek Brother, aby dostarczać ostre i czytelne dokumenty, obrazy i grafikę. Toner Brother Dcp L2532dw wykorzystuje toner XiO (’X’-Minus-Ion), który jest bezkwasowy, oraz formuły materiałów bezchlorowych, aby pomóc Ci zapewnić znaczne oszczędności na kosztach materiałów eksploatacyjnych.

Brother DCP-L2532Dw jest dostarczany z wkładem o standardowej wydajności o wydajności 3000 stron przy 5% pokryciu lub wkładem o niskiej wydajności o pojemności 1000 stron przy 5% pokryciu na toner w oparciu o papier formatu Letter/A4 zgodnie z witryną Brother Cartridges

Drukarki Brother są jedną z najlepszych marek drukarek w Indiach. Brother jest również jednym z wiodących dostawców tonerów i wkładów atramentowych w Indiach. Szeroka gama produktów obejmuje kompletną linię monochromatycznych, kolorowych urządzeń laserowych, LED i wielofunkcyjnych, które mogą być używane w środowisku biznesowym i domowym. Firma Brother została założona w 1976 roku przez dwóch braci (o imionach Takeshi i Isori Imade). Brat początkowo nosił nazwę Shinsou Tamagawa Railroad Company, ponieważ firma rozpoczęła dystrybucję maszyn do szycia na tętniącym życiem rynku wzdłuż japońskiego północnego szlaku morskiego, gdzie istniał niski popyt na usługi pasażerskie. Firma zmieniła później nazwę na Brother Industries, Ltd. We wrześniu 2003 r. firma Brother weszła na rynek Ameryki Północnej, tworząc organizację Brother US, Ltd Do urządzenia Brother DCP L2532DW MFC potrzebna jest Toner brother [TN-2421]. Kup najlepszy toner Brother DCP l2532dw dostępny na stronie Drukuj24.pl

Jaki toner do drukarki Brother DCP l2530dw?

Wkłady atramentowe są obecnie jedną z najdroższych części każdej drukarki. Jeśli chcesz, aby Twoja drukarka działała tak długo, jak to możliwe, ważne jest, aby pamiętać, jakiego wkładu używasz. Jednak toner i atrament nie są najlepszymi zasobami odnawialnymi. Zawarte w nich materiały zbyt długo zanieczyszczają naszą planetę.

  Jak usunąć kamień z płytek pod prysznicem

Branża mobilna stale zmniejsza zależność od wkładów, ponieważ zmniejszają one możliwości drukowania i wstrzymują innowacje dzięki zastrzeżonym komponentom, takim jak toner i atrament. Aby uniknąć tego ograniczenia, drukarki przedsiębiorstwa powinny rozważyć model usługowy z niższymi kosztami wkładów i przejściem od urządzeń do modeli oprogramowania, które umożliwiają inteligentne systemy komputerowe.

Kasety z tonerem są częścią procesu produkcyjnego używanego do prawidłowego działania drukarek laserowych, kserokopiarek i faksów. Wprowadzenie: Korzystanie z kompatybilnych wkładów z tonerem jest niezwykle ważne, aby poddawać recyklingowi tonery, a także uniknąć nieprawidłowego działania urządzenia.

Drukarka l2530dw może wydrukować do 3000 stron czarno-białych na oryginalnym tonerze Toner brother TN-2421 Jeśli wymagane będzie drukowanie w kolorze, upewnij się, że Toner brother TN-2421 jest oznaczona literą „C”, a nie „K”. Różnica między tymi dwoma wkładami polega na zwiększeniu cyklu pracy wkładu K z 5000 stron (w kolorze) do 7500 stron (do zapełnienia).

Drukarka Brother DCP l2530dw jest szczególnie popularna w ustawieniach osobistych i małych biurach. Jest to monochromatyczna drukarka laserowa przeznaczona do lekkich zadań drukowania o mniejszym nakładzie, w tym zadań szkolnych lub domowych. Kasety z tonerem są fabrycznie zapieczętowane i nie zalecamy ich otwierania, ponieważ może to spowodować uszkodzenie urządzenia. Jeśli jednak toner wyleje się z opakowania lub jeśli toner się skończy, konieczna będzie wymiana wkładu.

Wybór odpowiedniego wkładu atramentowego dla tej drukarki nie jest trudny, ponieważ drukarki Brother używają tylko jednego rodzaju wkładu z tonerem. Możesz obserwować na starej kasecie, aby poznać rozmiar zamiennej kasety z tonerem.

Ile kosztuje toner do drukarki laserowej Brother?

W dzisiejszych czasach wiele osób decyduje się na drukarki laserowe zamiast atramentowych ze względu na dostępność tańszych wkładów z tonerem i niedrogich drukarek laserowych. Jednak same tonery nigdy nie były tańsze.

  Sztuczna trawa na balkon

Drukarka laserowa to drukarka komputerowa, która tworzy dokumenty za pomocą wiązki elektronów do podgrzewania małych kropelek tonera w celu utworzenia tekstu i obrazów na papierze. Zazwyczaj drukarka laserowa ma naładowany elektrycznie bęben fotoprzewodzący, który obraca się i odsłania powierzchnię fotorezystu obracającego się cylindrycznego wałka zwanego koronotronem. Po ekspozycji część obrazu poddawana jest procesowi elektrostatycznemu; Pokryte regiony kopiują się na cylinder wywołujący w ciągu kilku minut, pozostawiając odsłonięte obszary do dalszej ekspozycji w celu utworzenia nowych linii w wielu kolorach. Obrazy na cylindrach wywołujących są następnie przenoszone na arkusze mylaru, obracającego się bez tarcia.

Możesz również polubić…