Płytki

Płytki ceramiczne z powodzeniem mogą zastąpić panele, drewniane deski czy wykładzinę w przedpokoju, sypialni, jadalni czy salonie. Płytki podłogowe do salonu powinny być wysokiego gatunku, charakteryzować się wysoką odpornością na ścieranie, pęknięcia i uszkodzenia mechaniczne. Płytki są świetnym rozwiązaniem do salonu, ponieważ są bardzo łatwe w utrzymaniu czystości. Wystarczy je przetrzeć mopem lub szmatką z dodatkiem detergentu przeznaczonego do mycia płytek ceramicznych.

Warto wybrać nietypowe kafle w dużych rozmiarach, na przykład o wielkości 80 na 80 centymetrów o imitacji kamienia lub zdecydować się na płytki imitujące drewnianą podłogę. Takie płytki z pewnością będą prezentowały się efektownie, modnie i stylowo. Dodatkowo płytki o imitacji drzewa ocieplą pomieszczenie i sprawią że salon będzie prezentował się bardzo elegancko, przyjemnie i przytulnie. Dobrze jest dobrać kolor i wzór płytek ceramicznych do mebli i wystroju salonu oraz koloru ścian czy wybranej tapety. Największy wybór najnowszych modeli płytek mają w swojej ofercie markety i sklepy budowlane w dużych miastach.

Płytki ceramiczne Poznań oferuje wielu sklepach i marketach budowlanych a także w sklepach internetowych w bardzo przystępnych cenach . Cena płytek ceramicznych, w zależności od wybranego gatunku i modelu waha się w granicach od 50 do nawet 250 złotych za metr kwadratowy. Markety remontowo-budowlane często wyprzedają resztki kolekcji po bardzo okazyjnych cenach i organizują różne akcje promocyjne.

  Jakie akcesoria oprócz karuzeli powinien posiadać plac

Możesz również polubić…