Kto może podjąć decyzję o wykonaniu testu nifty w Poznaniu w Neomedica?

Test nifty w Poznaniu to badanie, które wykonuje się wyłącznie u kobiet ciężarnych. Zaleca się, by przeprowadziły go kobiety, u których we wcześniejszych ciążach w rodzinie zostały wykryte poważne wady, bądź choroby genetyczne. Jest ono bardzo wygodne dla przyszłych rodziców, gdyż pozwala im bardzo dokładnie przygotować się na rodzicielstwo i wcześnie poznać stan zdrowia swojego dziecka.

Ile kosztuje test? Nifty pro cena jest adekwatna do efektów i nie obciąża portfela przeciętnego pacjenta.

Nifty pro cena osiąga 2350 zł, jednak efekt jaki przynosi okazuje się być pomocny dla wielu rodziców. Nie bez powodu wykonało go już 5 milionów kobiet na całym świecie. Badanie wykazuje się współczynnikiem dokładności na poziomie 99%, co daje gwarancje pewności. Jeśli jednak coś powiodłoby się nie tak, kobiecie przysługuje odszkodowanie wyniku w postaci zwrotu całości kosztów przeprowadzenia testu.

Badanie nifty Poznań to zaledwie jeden krok!

Badanie nifty w Poznaniu opiera się głównie o pobranie próbki krwi od matki, jak i dziecka. Na tej podstawie będzie można określić uwarunkowania genetyczne malca, a dokładnie zbadać wystąpienie aż 94 chorób płodu.

Nifty pro w Poznaniu – bądź spokojna od początku trwania ciąży!

Niezwykle istotny dla tego rodzaju badań jest przedział czasowy, który specjaliści datują na okres między 12, a 24 tygodniem ciąży. Już wtedy można wykonać nifty pro w Poznaniu. Zatem nie zwlekaj i już dziś umów swoją wizytę klikając tutaj:  https://www.neomedica.pl/oferta/badania-specjalistyczne/badania-prenatalne/test-genetyczny-nifty-pro/

  Zaskocz Twoich gości dobrym alkoholem!

Możesz również polubić…